Kavacık Perde | Jaluzi Perde | Stor Perde | Ahşap Perde | Japon Perde | Katmanlı Perde | Özel Dikim Perdeler

İçeriğe git

Ana Menü

Jaluzi Perde

Perde Modellerimiz


 

         
            
JALUZİ PERDE MODELLERİ  

. 25 mm Jaluzi
                      . Jaluzi Kartelası                              . Ahşap Jaluzi
. 35 mm Jaluzi
                     . Alüminyum Jaluzi                        . Brisoley Dış Cephe Jaluzi
. 50 mm Jaluzi
                      . Jaluzi Isı Cam Arası


         B
u perdeyi özel kılan ışık denetiminde son derece etkili bir çözüm sunmasıdır. bu perde iki ayrı kontrol mekanızması ile dışarıdan süzülen ışığın miktarı ve geliş yön ve açısı kolaylıkla kontrol edilmektedir.
        Işık bütünü ile engellenebilirk veya bu şekilde gizlilik temininde çok kullanışlı bir seçimdir. bu perde türü ülkemizde en çok kullanılan mekanızmalı perde sistemlerinin en bışında gelen türüdür. dünyanın pek çok yöresinde onsekizinci yüzyıldan beri kullanılan jaluzi sistemlerini geri planda bırakamamıştır. bu perde türü genelde ve çok kullanışlı olarak ofislerde kullanılmaktadır. ofis bölümlendirmesinde ve uygulamalarda da hayli revaşta bir perde türüdür. alimunyum ve ahşap malzeme ile gün ışığına akılalmaz forkmlar kazandırabilen jalizi perde üreticileri iki cam arasına yerleştirilen jaluzi perde motorlu ray gibi sistemlerle ve iki binli yılların teknolojisini pencerelere taşıyor. ikinci dünya savaşı yıllarından beri dünyanın per çok ülkesinde sıklıkla kullanılan ve tercih edilen bir türdür.
ev işyeri ofis ve diğer mekanlarınızın perde aksesuarları, takılması ayarlanması çoklu renk ve çeşitlerimiz ile sizleri bekliyor.


                 Ö
zel kılan, ışık denetiminde son derece etkili bir çözüm olmasıdır. Öyle ki, iki ayrı kontrol mekanizması ile dışardan süzülen ışığın miktarı ve geliş açısı kolaylıkla kontrol edilebilir. Ya da ışık bütünü ile engellenebilir, ve bu şekilde gizlilik temininde de kullanışlı bir şeçimdir Jaluzi perde ler ülkemizde en çok bilinen mekanizmalı perde sistemlerinin başında gelir. Son yıllarda, özellikle stor perde modellerinin giderek yaygınlaşması bile 18.yy dan beri kullanılan jaluzi sistemlerini geri planda bırakamamıştır.Jaluzi ler hemen hemen her mekanda, özellikle ofislerde sıklıkla tercih edilmektedir. Ofis bölmelendirmesi gibi spesifik uygulamalarda da hayli revaçtadır. Bunun yanısıra bilhassa küçük alanlarda jaluzi kullanımı önerilir, zor ortam koşullarında ve geniş uygulama alanlarında dikey perdeler daha uygun çözümler olabilir. Bu perde türünden dilediğiniz gibi yararlanmanızı sağlamaktadır. Alüminyum ve ahşap malzeme ile gün ışığına akılalmaz formlar kazandırabilen jaluzi perde üreticileri, iki cam arasına yerleştirilen jaluzi perde, motorlu ray gibi sistemlerle de 2000'li yılların teknolojisini pencerelere taşıyor.

        
Dünyada birçok ülkede 1940'lardan beri geniş bir kullanım alanı bulan jaluzi perde ler, ülkemizde inşaat ve pencere sistemlerinin standart olmayışı nedeniyle kısıtlı kullanılan bir perde sistemi oldu.     

   
 


İçeriğe Geri Dön | Ana Menüye Geri Dön